Конкурс на створення офіційної символіки Черкаської селищної ради / об’єднаної територіальної громади/

Рішенням  Черкаської селищної ради від    10.02.2017   № 7/15-380 оголошений конкурс  на створення  офіційної символіки  Черкаської селищної ради / об’єднаної територіальної громади/

Організатором конкурсу є Виконавчий комітет Черкаської селищної  ради.

Конкурс проводиться в наступні етапи та строки:

1 етап – подача заявок на участь у конкурсі та конкурсних робіт – з 16.02.2017 по 16.03.2017;

2 етап – перевірка конкурсних робіт на відповідність заявленим вимогам та обрання із них кращих  – з 17.03.2017 по 21.03.2017;

3 етап – громадське обговорення конкурсних робіт та голосування – з 22.03.2017 по 30.03.2017;

4 етап – підбиття підсумків громадського голосування – 31.03.2017;

5 етап – затвердження Черкаською селищною радою офіційної символіки територіальної громади

Порядок проведення громадського обговорення конкурсних робіт та голосування визначається розпорядженням Черкаського селищного голови.

Порядок участі у конкурсі

У конкурсі можуть взяти участь як фізичні, так і юридичні особи.Участь у конкурсі безкоштовна.

Учасники можуть подати як одну, так і декілька конкурсних робіт у різних номінаціях.

Подача учасником конкурсної роботи означає його згоду на її подальше редактування та використання з метою проведення конкурсу.

Вимоги до конкурсних робіт

Герб Черкаської селищної ради / об’єднаної територіальної громади/

Ескіз герба Черкаської селищної ради / об,єднаної територіальної громади/ повинен бути виконаний на аркуші паперу формату А4. Робота має бути виконана в кольорі. Допускаються різні техніки виконання, в тому числі і комп’ютерна графіка.

Ескіз Герба повинен відображати характерні особливості населених пунктів, що входять до складу громади,  містити малюнки або знаки, що здатні передати унікальність та ідентифікувати Черкаську селищну раду / об,єднану територіальну громаду/ серед інших населених пунктів.  Повторення характерних для Гербів  інших населених пунктів  символів і знаків, не допускається.

Прапор Черкаської селищної ради / об’єднаної територіальної громади/

Ескіз Прапора Черкаської селищної ради / об,єднаної територіальної громади/ повинен бути виконаний на аркуші паперу формату А-4. Робота має бути виконана в кольорі. Допускаються різні техніки виконання, в тому числі і комп’ютерна графіка.

На ескізі Прапора має бути розміщений Герб або його елементи, інші символи. Співвідношення сторін прапора має становити 2:3.

Ескізи  конкурсних робіт повинні бути виконані з дотриманням  правил геральдики.

Вимоги до комплекту конкурсних робіт

5.1. На конкурс зі створення ескізу Герба та Прапора територіальної громади учасник подає (надсилає) наступні документи:

- заявку на участь у конкурсі (зразок додається);

- кольорове зображення герба територіальної громади (на аркуші паперу формату А4 або в електронному вигляді у форматі jpg, png, gif з розширенням не менше 600 dpi);

- короткий опис герба із зазначенням значення зображених елементів, символів (на аркуші паперу формату А4 або в електронному вигляді у форматі doc, docx);

- кольорове зображення прапора територіальної громади (на аркуші паперу формату А4 або в електронному вигляді у форматі jpg, png, gif з розширенням не менше 600 dpi);

- короткий опис прапора із зазначенням значення його кольорової гамми та зображених на ньому елементів і символів (на аркуші паперу формату А4 або в електронному вигляді у форматі doc, docx).

Порядок подачі конкурсних робіт

Конкурсні роботи подаються особисто або надсилаються поштою до Виконавчого комітету Черкаської селищної  ради на адресу: вул. Ясна, 3, смт Черкаське,  Донецька область, 84162.

Конкурсні роботи, що подаються в електронному вигляді, надсилаються на електронну скриньку  ch_rada@ukr.net  з поміткою у назві теми листа  «Конкурс  офіційної символіки».

Нагородження переможців конкурсу

Переможцями конкурсу є особи, чиї конкурсні роботи набрали найбільшу кількість голосів за підсумками громадського голосування та були затверджені Черкаською   селищною радою як офіційна символіка територіальної громади.

Переможець у конкурсі на кращий ескіз  Герба і Прапора територіальної громади одержує грошову винагороду у сумі 3000 (три  тисячі) гривень. У разі, якщо переможцями на кращий ескіз Герба і  Прапора   є різні особи, сума винагороди ділиться навпіл.

Переможці конкурсу зобов’язуються передати за договором виключні майнові авторські та суміжні права на символіку організатору конкурсу –Виконавчому комітету Черкаської селищної ради.

Зразок заявки на участь у конкурсі

Черкаської селищної ради

Слов,янського  району Донецької  області

прізвище,  ім’я,  по батькові

місце  проживання

контактний  телефон

електронна  пошта

на участь у конкурсі на створення офіційної символіки

Черкаської селищної ради / об’єднаної територіальної громади /

Прошу мені дозволити участь у конкурсі

зі створення ескізу Герба та Прапора територіальної громади

З умовами  проведення конкурсу на створення офіційної символіки Черкаської селищної ради / об’єднаної територіальної громади /  ознайомлений та погоджуюсь.

дата

підпис