"ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ" в Черкаському

Дата: 12.05.2016 08:16

Фото без опису Фото без опису

9 травня 2016 року на майданчику біля Черкаського культурно-оздоровчого центру пройшов урочистий мітинг та святковий концерт з нагоди 71 -ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі,   Дня пам’яті та примирення.

На заході були присутні ветерани війни, представники адміністрації Черкаської ОТГ , вчителі і учні загальноосвітніх шкіл, працівники бюджетних організацій селища.

З вітальним словом до мешканців звернувся Черкаський селищний голова Падалка С.В., представники ветеранської організації - Піскунов В.О. та Ролінська Т.Т.., а також місцевий поет - Мясник В.І.  Учасники мітингу привітали ветеранів, вшанували пам'ять загиблих воїнів та поклали квіти до обеліску біля ЧКОЦ.

Фото без опису Фото без опису

Продовжив свято концерт від творчих колективів центру. Вітали присутніх вихованці вокального гуртка, театральної студії "Гротеск", народного танцювального колективу "Баттерфляй" та народного вокального ансамблю "Перлина".