Мітинг «У Братських могил, в краю степовім»

Дата: 11.05.2016 08:25

Мітинг «У Братських могил, в краю степовім»

З нагоди 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та завершення Другої світової війни  9 травня у с. Новоселівка (Красноармійське) відбувся  мітинг.

Урочистою ходою учасники заходу пройшли святковою колоною від школи до Братської могили радянських воїнів та пам’ятника загиблим односельчанам, де і відбувся мітинг-реквієм. Учнівська молодь, педагоги, жителі села, гості та представники організацій зібралися  для вшанування  пам’яті солдатів та односельчан, які загинули під час Другої Світової війни.

До присутніх зі словами привітання звернулися  Фальченко Олексій Володимирович – староста сіл (Олександрівка, Новоселівка (Красноармійське), Троїцьке, Маячка (Октябрське))  Черкаської селищної ради та Соколова С.Ю., директор Красноармійського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів  – дошкільний навчальний заклад ». Вони згадали ті страшні роки воєнного лихоліття та величний подвиг наших дідів і прадідів, які ціною власного життя і здоров'я вибороли свободу для рідної землі та світле майбутнє для нащадків. Побажали усім жителям здоров'я, довголіття, родинного благополуччя та миру.

Хвилиною мовчання учасники мітингу вшанували подвиг воїнів-визволителів та поклали квіти до постаменту.

Урочистий мітинг біля пам’ятника загиблим воїнам у Другій Світовій війні

Слово має  Соколова Світлана Юріївна директор Красноармійського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»

Фальченко Олексій Володимирович – староста Черкаської селищної ради

Урочисте покладання квітів