Учителі підвищують свій професійний рівень

Дата: 04.05.2016 08:32

Фото без опису Фото без опису

Відповідно до плану роботи Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, за підтримки департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації та з метою якісної підготовки вчителів англійської мови Донбаський державний педагогічний університет гостинно відчинив двері  для учасників тренінгу «Нестандартні форми вивчення англійської мови в поза аудиторний час на прикладі English Speaking Club».  Тренінг охопив педагогів  усієї області, в тому числі  і  вчителів  Черкаської об’єднаної територіальної громади. Представником Черкаської ЗОШ І-ІІІ ст.. № 2 була Зима Олена Володимирівна.  Учасників тренінгу привітала ректор Донбаського державного педагогічного університету, доктор педагогічних наук, професор Омельченко Світлана Олександрівна. Тренінг проводила Дмитрієва Олеся Вікторівна, кандидат педагогічних наук. Всі учасники тренінгу отримали в подарунок ігри «Activate: games for learning American  English», які допоможуть учителям урізноманітнити свою діяльність на уроках.