ПРИВІТАННЯ З НОВИМ 2017 РОКОМ!

Дата: 30.12.2016 08:44

Шановні земляки  та гості Черкаської обєднаної територіальної громади!

Прийміть  найщиріші вітання з Новим  2017 роком та Різдвом Христовим. Нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть вам і вашим родинам добро, мир і достаток.

Бажаю, щоб у новому році Ви зробили все те, про що так давно мріяли. Вірю, що у новому році ви відчуєте турботу з боку колег, тепло друзів та близьких.

Щастя вам, міцного здоров’я, значних успіхів, родинного щастя, достатку,  благополуччя  і  здійснення найзаповітніших бажань.

З Новим Роком !

З повагою, Черкаський селищний голова  Падалка С.В.