Дружньо стартують майбутні спортсмени

Хвиля рекордів несе нас у літо,

Ми будемо завжди зі спортом дружити!

Саме під таким гаслом стартувала команда Привільської ЗОШ І-ІІІ ступенів «Першоцвіт» у новому спортивному сезоні. Завдяки матеріальній підтримці голови Черкаської об’єднаної територіальної громади Падалки Сергія Володимировича та в.о. старости с.Привілля Кривоконя Олексія Сергійовича шкільна команда змогла представити Слов’янський район на змаганнях у м.Бахмут. Діти завзято змагалися зі своїми ровесниками з різних міст та районів Донецької області та показали достойні результати. Від комітету по фізичній культурі та спорту отримали почесну грамоту за активну участь у зональному етапі Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське Лелеченя» та з нагоди 100 днів до початку ХХХІ олімпіади у Ріо-де-Жанейро.

Директор школи Г.В.Зоненко

Педагог-організатор О.С.Кіріндясова