КРУГЛИЙ СТІЛ «СУЧАСНІ ФОРМИ РОБОТИ З БАТЬКАМИ».

Дата: 24.11.2017 09:26

Фото без опису         Фото без опису

Фото без опису         Фото без опису

21.11.2017 року на базі Черкаського дошкільного навчального закладу «Дюймовочка» відбувся круглий стіл для директорів ДНЗ Черкаської ОТГ «Сучасні форми роботи з батьками. Співпраця без конфліктів». Педагоги Черкаського ДНЗ Мельниченко Т.І. та Курська В.В. підготували цікаву презентацію для колег, в якій розкривається сутність роботи з батьками, напрями та сучасні форми цієї роботи. Колегам були запропоновані тренінгові вправи, які допомагали зрозуміти, як правильно спілкуватись з батьками. Так, наприклад, вправа «Тиск» дала розуміння того, що тільки у співдружності, без зайвого тиску та опору, можна досягти спільної мети. Вправа «Інструкція» дозволила зрозуміти те, що всі люди різні, і розуміють слова та дії, звернені до них по різному, тому цей аспект також необхідно враховувати у спілкуванні з батьками. Цікавою була вправа «Павутинка» - розмотуючи клубок з нитками та плетучи «павутинку», педагоги ніби вчилися будувати стосунки з батьками – взаємовідносини повинні бути і не послабленими, і не натягнутими. А ще учасники круглого столу вчилися комунікативності та комунікабельності, використовуючи при цьому три психологічних плюси: посмішка, ім’я, непрямий комплімент. Педагоги Черкаського ДНЗ запропонували колегам відеоролик з фрагментами батьківських зборів, на яких були використані новітні форми роботи. Закінчилася тепла зустріч колег притчею «Усе в твоїх руках», яка підвела до того, що тільки від педагогів залежить, яким буде спілкування з батьками. На згадку про теплу зустріч та спілкування всім учасникам круглого столу були запропоновані роздруковані консультації, які можна використати в роботі з молодими педагогами, а також у роботі з батьками про те, як навчитися правильно спілкуватися. Також в нагоді всім педагогам стане пам’ятка «Вчимося комунікативності та комунікабельності», розроблена організаторами методичного заходу.