Барви рідної мови

Дата: 12.11.2017 09:51

Фото без опису      Фото без опису

З 9 жовтня по 9 листопада в Привільському сільському культурно-просвітницькому центрі  селищної ради проходив місячник з популяризації української мови та літератури, приурочений Дню української мови та писемності, який відзначається  9 листопада. На протязі цього періоду часу в бібліотеці центру діяли книжкові виставки відповідної тематики, проводилася робота з користувачами щодо пропагування даного напряму. Фіналом циклу заходів стала мовознавча година «Барви рідної мови», яку відвідали учні 6-8 класів Привільської ЗОШ І-ІІІ ступенів під керівництвом вчителя Шевченко Нелі Миколаївни. Захід супроводжувався книжковою виставкою, що висвітлювала задану тему та наочно демонструвала досягнення як сучасної української літературної мови, так і творчість основоположників української літературної спадщини.