Осінній бал для малят

Дата: 15.10.2017 13:20

В один з теплих жовтневих днів у Прелесненському дитячому садочку «Сонечко» пройшов осінній бал. На свято завітали самі вихованці, їх батьки, вихователі, а також різні звірі, які теж прийшли подивитися на осінь-чарівницю. Діти радісно вітали чарівну пору року віршами, гріли її своїми піснями та зачаровували запальним танком. Діти весело провели час, для них була організована розважальна програма, вони слухали різні цікавинки, відгадували загадки, брали участь у конкурсах, які для них підготувала господиня свята – осінь. На святі панувала справжня чарівна атмосфера, де дівчатка були в образі маленьких принцес, а хлопчики мужніми козаками. В кінці свята осінь-чарівниця щедро подякувала малечі за гостинність і почастувала їх різними смаколиками, пообіцявши наступного року знову до них завітати.