День Святого Миколая для дітей Новомиколаївського ДЗ «Сонечко»

Дата: 20.12.2017 10:01

Фото без опису        Фото без опису       Фото без опису

День Святого Миколая для дітей Новомиколаївського ДЗ «Сонечко» виявився дуже насиченим. Вихователі садочка провели цікаву бесіду для діточок на тему: «А хто ж такий Святий Миколай?». Дітки в свою чергу розповідали віршики, співали пісні та колективно разом з вихователями долучилися до Майстер - класу по виготовленню з печива «Святого Миколайчика» та розмальовували ялинку. Кожна ялинка виявилась особистою. Сюрпризом стало те, що дітки знайшли під подушками солодощі, яким були дуже раді. Святим Миколаєм виявився Скляров О.О, який кожного року дивує наших малят різноманітними подаруночками. Хочеться висловити подяку Склярову О.О. за те,що дарує свято нашим дітям. Дай Боже таким людям процвітання та особистого щастя.

Діти, батьки, вихователі Новомиколаївського ДЗ «Сонечко»