ТИЖДЕНЬ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ У ЧЕРКАСЬКОМУ ДНЗ

Дата: 13.11.2017 10:11
Кількість переглядів: 2044

Фото без опису   Фото без опису

Фото без опису    Фото без опису

З 6 по 11 листопада у Черкаському ДНЗ пройшов тиждень безпеки «Легко вогник запалити та не просто загасити». Вихователі Курська Вікторія Вікторівна та Фальченко Галина Василівна творчо підійшли до підготовки та проведення тижня. Дітям запропонували цікаві розповіді, ілюстрації, мультфільми про правила пожежної безпеки. Малята дізналися, що не тільки сірники можуть викликати пожежу, а і будь-яке електричне обладнання та побутові прилади при неправильній експлуатації стануть причиною пожежі. Під керівництвом дорослих діти спробували загасити полум’я свічки, накривши її металевим ковпаком. Був зроблений висновок, що без кисню вогонь гасне. Діти інсценували казку «Кицькин дім», вчились користуватись іграшковим вогнегасником. Навчали малят евакуюватись, зберігаючи спокій, допомагаючи молодшим товаришам. Діти самостійно зробили висновок, що людське життя найцінніше, тому треба рятувати спочатку не речі, а людей. А ще дошкільнята спробували себе у ролі медичних працівників, що надають медичну допомогу потерпілим. Закінчився тиждень спортивною розвагою «Відважні пожежні». В гості до дітей завітала Злюка Пожежа та хотіла навчити дітей, як треба запалити весь світ. Але дошкільнята не розгубились та здолали Пожежу своїми знаннями правил пожежної безпеки та вправністю в спортивних змаганнях «Хто швидше на пожежу», «Загаси полум’я», «Врятуй звіряток з палаючого лісу», «Допоможи потерпілому». Протягом тижня діти разом зі своїми батьками підготували виставку поробок та малюнків на тему пожежної безпеки. Діти отримали задоволення від сумісної роботи з батьками, а ми, працівники ДНЗ,  побачили, які в нас талановиті батьки та діти!