Вітання селищного голови з Новорічними та Різдвяними святами

Дата: 29.12.2017 10:14

Шановні земляки!

Відходить в історію ще один рік. Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що для нашої територіальної громади 2017-ий рік був прожитий не дарма. Цей рік був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід. Новий рік і Різдво - традиційно родинні свята. Нехай вони стануть початком нового успішного року, який буде для нас таким же щедрим на добрі справи та здобутки! Напередодні Нового Року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов’язково здійсняться. Від усієї душі бажаю вам Миру і Божої благодаті в кожен дім, великого людського щастя, міцного здоров’я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай прийдешній рік виправдає ваші самі добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут вашим сім’ям. З Новим Роком та Різдвом Христовим!

З повагою Черкаський селищний голова С.Падалка