Аграріїв Привілля привітали з професійним святом

Дата: 20.11.2017 10:20

Фото без опису       Фото без опису

Фото без опису        Фото без опису

17 листопада, осіннього морозного та сонячного ранку, напередодні свята Дня працівника сільського господарства, в селі Привілля на території фермерського господарства «Варіант» зібралися аграрії села, відклавши всі свої справи, щоб прийняти найщиріші поздоровлення та найтепліші побажання. За ініціативи працівників Привільської ЗОШ І-ІІІ ст. Кіріндясової О.С. та Шевченко Н.М.,   учнів школи та під керівництвом художнього керівника Привільського культурно-просвітницького центру Покотила В.В. для  працівників полів та  ферм  було проведено концертну прогрвму з душевними піснями, веселими гуморесками та теплими словами. «Винуватці свята", керівник ф/г «Варіант» Гусаков Микола Васильович з усім колективом працівників господарства, керівник ф/г «Пореченське» Гусакова Наталія Миколаївна, керівник ф/г «Елена» Гусаков Василь Васильович, керівник ф/г «Полісся» Загребельний Валерій Вікторович, орендатори Зеленський Віктор Олександрович, Приймак Сергій Анатолійович, Колісник Микола Миколайович, Полуніна Любов Вікторівна та Полунін Юрій Миколайович, вкотре  отримали поздоровлення та побажання успіхів та процвітання у своїй нелегкій, але такій потрібній справі  не тільки під вдячних творчих аматорів, а й  від директора Привільської ЗОШ І-ІІІ ст. Зоненко Г.В.

В ході свята, і мабуть це символічно,  фермерам  вручили запашний хліб на українському рушникові. Школярів же, на знак подяки за подарований святковий настрій, почастували солодкими подарунками.

Фото без опису       Фото без опису