Донецька область, Слов’янський район

Відзначення 73-ій річниці визволення Слов’янщини

Дата: 08.09.2016 10:31
Кількість переглядів: 34

Біля всіх братських могил, пам’ятників загиблим воїнам в роки Другої світової війни, обелісків загиблим односельцям  Черкаської селищної ради до 73-ій річниці визволення Слов’янщини,  були проведені  траурно-урочисті мітинги та тематичні лінійки з покладанням живих квітів до підніжжя пам’ятників за участю  ветеранів війни та їх родичів, учасників бойових дій, представників громади, ветеранських організацій, депутатів районної та селищної рад, місцевого населення та учнівської молоді.

В Прелесненській, Троїцькій, сільських бібліотеках проведено літературно-інформаційні вечори «Врятований світ пам’ятає», в Черкаській бібліотеці для дітей – поетична замальовка за творами місцевих авторів, в Майданській – бібліотечний урок мужності «Все пам’ятає батьківська земля».  Всі працівники бібліотечних закладів зробили викладки художньої літератури, присвячені 73-ій річниці визволення Слов’янщини.

В Прелесненському СБК організовано та проведено  літературний вечір «Є пам'ять, якій не буде забуття» до дня визволення села, в Троїцькому СК – бесіда-спілкування «Полум’я пам’яті в наших серцях», в Черкаському КОЦ для людей похилого віку проведено святкове засідання клубу «Ветеран».