9 листопада - День працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 08.11.2017 10:44

Шановні працівники закладів культури

та  аматори народного мистецтва Черкаської селищної ради !

Щиро вітаємо  вас з Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Це професійне свято людей, які опікуються прекрасним, чиє покликання сприяє розвитку української культури та мистецтва, які працюють тоді, коли відпочивають інші.

Саме ваша творча праця допомагає  зрозуміти, що культура і духовність, моральне здоров’я народу, якому ви служите вірою і правдою, піснею і словом, закладає фундамент майбутнього української держави.

Завдяки вашому таланту, праці, вашій енергії створюються літературні і живописні твори, народжуються пісні, звучать музика і вірші, проводяться виставки, свята і фестивалі.

Дякуємо вам за те, що щедро ділитеся з людьми багатством своєї душі, несете їм світло краси і гармонії, даруєте радість спілкування з прекрасним.

Бажаємо вам професійних успіхів, утілення нових цікавих ідей,  міцності духу, невтомного творчого пошуку, добра і благополуччя, творчого розвитку в ім’я нашої Батьківщини. Щастя, радості, міцного здоров"я вам і вашим родинам!

З повагою, Кривоконь О.С., секретар селищної ради.