"Батерфляй" - переможці відкритого кубку Донецької області хореографічного мистецтва

Дата: 14.11.2017 10:46

Фото без опису       Фото без опису

11 листопада в м.Лиман пройшов відкритий кубок Донецької області з хореографічного мистецтва «DANCE BLAST-2017» INTERNATIONAL UNION OF DANCE EDUCATORS, який об'єднав 28 міст нашої України. Дуже багатожанровий та різновіковий видався конкурс, до тисячі учасників приймали в ньому участь.Танцювальний колектив «Батерфляй» Черкаського базового історико-культурного інформаційного центру на конкурсі представляли чотири різновікові групи вихованців.А яка група підтримки супроводжувала «Батерфляй» - це батьки вихованців колективу, які своїми гучними оплесками підбадьорували учасників. І ось бажаний результат: молодша група-1 місце, середня група - 3 місце, підготовча старшої - 1 місце, старша група - 1 місце! Так тримати, ви на це заслуговуєте!