Черкаська селищна рада

об’єднана територіальна громада

Вічна шана живим, вічна пам'ять полеглим!

Дата: 31.10.2016 11:00
Кількість переглядів: 38

Представники Черкаської селищної ради села Привілля привітали з 94-річчям людину, яка крок за кроком разом з мільйонами побратимів під час Другої світової війни відвойовувала мир і спокій, незалежність і свободу.

Це – Лідовський Іван Семенович , учасник бойових дій  Другої світової війни, поважний ветеран села, людина із значними досягненнями та неабияким бойовим, трудовим і життєвим досвідом.

Іменинника привітали староста села Колісник Т.М., голова ветеранської організації Булгаков М.А., директор СБК Крамаренко Д.М., завідувач бібліотеки Лі Н.А. Справжня повага та гордість переповнювали присутніх, бо перед ними людина, яка захистила Батьківщину від фашистської навали, яка виборювала мир для рідної країни і стала яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню.

Івану Семеновичу подякували за проявлену мужність і героїзм у роки війни, за невтомну працю у післявоєнний час, за активну громадську роботу.

28 жовтня 2016 року в селі Привілля, Черкаської селищної ради  Словянського району Донецькій області, працівники закладу культури сумісно із ЗОШ І-ІІІ ст.  провели мітинг, присвячений 72-й річниці визволення України.

На урочистий мітинг були запрошені староста села Привілля Тетяна Миколаївна Колісник та голова ради ветеранів с. Привілля Микола Анатолійович Булгаков, які поздоровили всіх присутніх зі святом, та побажали миру та злагоди.

Після мітингу завідувач бібліотекою Лі Наталія Анатоліївна запросила дітей відвідати книжкову виставку  та розповіла їм про події визволення України.