День довкілля в  с. Новомиколаївка Черкаської селищної ради

Дата: 18.04.2016 11:22

День довкілля в  с. Новомиколаївка

Інколи люди не замислюються над тим,як природа потребує нашої допомоги. Адже від нас потрібно не багато, зовсім трішки – не смітити на землі, а особливо там, де ти живеш. Це так просто! Всі ми можемо чудово побачити, наскільки великі проблеми виникають у сучасної людини, якщо вона не зберігає природу. Зцієї причини у всі часи всі ми повинні ставитися до природи з повагою і по-доброму, адже людина є частиною природи. Але, на жаль, далеко не завжди люди ставляться до довкілля дбайливо. Іноді ми можемо спостерігати за тим, як деякі забруднюють навколишнє середовище села, смітять в недозволеному для цього місці, палять багаття, вирубують дерева там, де цього робити не можна, і роблять інші речі, які можна сміливо називати абсолютно неприпустимими. Звичайно, ця проблема з’явилася не сьогодні, у всі часи існували такі безвідповідальні особи, які відмовлялися розуміти, що забруднювати природу в селі – це означає фактично забруднювати свій будинок. Але існують такі люди, які ставлюся до цього вкрай негативно, оскільки розумію, які серйозні наслідки це може мати в майбутньому. Дуже хотілося б, щоб більшість жителів нашого села схаменулися і припинили забруднювати середовище, в якому ми всі живемо. Але вірити замало треба діяти, що і зробила Новомиколаївська шкільна агітбригада. На початку квітня розпочалися масові дії, стосовно боротьби з сміттям в нашому рідному селі Новомиколаївка : озеленіння  та упорядкування місцевості. Шкільна агітбригада  почала діяти : виготовили і розвісили по селу листівки з проханням не смітити та розташували  таблички «Не сипати сміття!! Штраф – 500 грн. Ведеться відеоспостереження в тому місці, де саме люди зробили смітник, з надією на те, що населення схаменеться. Також дев’ятого квітня були запрошені односельці, яким не байдужа доля нашого села, на  суботник головою фермерського господарства  «Верес» - Олександром Олександровичем Скляровим. Мешканці села(дорослі,діти навіть люди похилого віку) взяли участь у заходах по благоустрою центральної частини  села – парку. Підмітали, гребли, саджали дерева, квіти. Люди  та й самі діти зауважили на тому, що дійсно після прибирання парку погляд на село змінився на краще. Приємно, що  учні нашої школи схвально відгукнулися на пропозицію попрацювати на благо рідного села і в результаті прийшли до висновку: «Разом-ми сила!». Після роботи всі сіли за великий стіл пообідати.Хотілося б вірити  в те, що люди виправляться і не будуть смітити там, де живуть. Всі ми повинні зрозуміти, що село в цілому – це наш дім, за яким ми повинні доглядати, яке ми повинні  оберігати. Тільки тоді життя стане більш комфортним.

Педагог-організатор

Новомиколаївської ЗОШ І-ІІІ ст..

Вдовенко А.М..