День захисника України в Черкаській ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

Дата: 18.10.2016 11:40

Напередодні Дня захисника України та свята Покрови Богородиці військову частину 3035 відвідали учні Черкаської ЗОШ І-ІІІ ст.№2 разом з вчителями та подарунками: листами і малюнками воїнам-захисникам, а також варенням, виготовленим власноруч дітьми.

Євгенія Калатур від імені учнів та педагогічного колективу подякувала бійців за надійний захист міста і оборону цілісності української держави: «Ми пишаємося вами і беремо з вас приклад. Бажаємо міцного здоров'я, витримки, мужності, мирного неба над головою!».

13 жовтня у школі пройшов виховний захід  «Козацькому роду нема переводу». Учні співали козацькі пісні, жартували, змагалися,  дізнавалися про традиції українського народу,  козацького товариства,  свято Покрову.

Наприкінці свята  діти поласували справжньою козацькою кашею.

Учні 5-6 класів відвідали святковий  концерт у Черкаському КОЦ. Діти отримали велике задоволення, байдужим не залишився ніхто.