"СУЗІР’Я ГАГАРІНА" - до 55-ї річниці першого польоту у Космос

Дата: 18.04.2016 11:43

Фото без опису Фото без опису

12 квітня 2016 року все прогресивне людство відзначало Ювілей першого польоту людини у космічний простір.  Для учнів Привільської ЗОШ І-ІІІ ступенів це незвичайне свято. Ще у далекі часи шкільна дитяча організація носила ім’я першого у світі космонавта Юрія Олексійовича Гагаріна, а нині це – «Галактика», де кожна дитина є її особливою зірочкою. До цієї події у школі готувалися всі. Спільними зусиллями педагогічного колективу та членами учнівського самоврядування був створений і реалізований  пізнавально-музичний проект «Україна – космічна держава». Проявляючи цікавість до пізнання космічних просторів, діти дружньо малювали ракети, небесні тіла і планети, зробивши справжню космічну галерею, а молодші класи разом з хореографом Я.В.Янко підготували танок зірочок. ІсторикГ.В.Зоненко розповідала про видатних українських вчених – початківців космічної ери, зокрема таких як М. Кибальчич, Ю.Кондратюк. З захопленням був переглянутий ролик про перший штучний супутник землі, старт ракети і гагарінське «Поехали!». З екрану монітору посміхалися ті, кому скорилось небо. Згадали усіх українських космонавтів, починаючи з Леоніда Каденюка. Георгій Береговий, Олександр Волков, Леонід Кизим – космонавти рідної Донеччини – люди, якими ми пишаємося. Вчитель фізики В.В. Чугаєв зацікавив дітей супутниками, роботою яких ми користуємось щоденно.  Інтернет, мобільний зв’язок, телебачення, прогноз погоди – речі, що змінили всерйоз людське життя. На чолі з біологом В.В. Курбановою семикласниками була створена презентація «Собаки-космонавти», де учні розповідали цікаві факти про чотириногих покорителів Галактики, а учні 6 класу разом із своїм наставником, О.С.Кіріндясовою, декламували власні поезії. Лунали музичні композиції про небо, зорі, Гагаріна. Святкова атмосфера панувала у залі. Фінал був феєричним. Учні 6 і 7 класу підготували сюрприз – створили хор іразом з педагогом-організатором О.С.Кіріндясовою виконали пісню Вано Мураделі на словаЄвгенаДолматовського«Я – Земля!», чим особливо зворушили своїх педагогів та батьків.

Заступник директора

Привільської ЗОШ І-ІІІ ступенів