Мандруючі, пізнаємо світ

Дата: 16.06.2016 13:20

Яскраво та феєрично відлунали остані дзвоники та випускні бали в школах. Традиційно  Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 гостино відчинила двері для літнього оздоровлення наших дітей. Вже другий рік на базі школи працює літній мовний табір "Клуб мандрівників".

Мета даної роботи - це зняття мовного барєру, допомога дітям реалізувати свої мовні уміння та навички.

Діти із задоволенням віртуально подорожували Грецією, Ірландією, США, відпочивали на берегах Карібського моря, згадали минуле українського народу. Під час роботи мовного табору діти поповнювали свій лексичний запас, удосконалювали мовленеві навички англійської мови та познайомилися з традиціями, побутом народів світу.

Школярі весело та незабутньо провели вільний час зі своїми вчителями Зимою Оленою Володимирівною та Зеніною Іриною Олександрівною.

Відеозвіт про роботу літнього мовного табору можна переглянути на сайті школи за ссилкою  http://cherkaska2.wix.com/cherkaska2#!blank/c16s4

Зима Олена Володимирівна, керівник мовного табору