Черкаська селищна рада

Веселі пригоди в день Святого Миколая

Дата: 20.12.2017 13:26
Кількість переглядів: 29

19 грудня в с. Новомиколаївка відбулося святкування дня Святого Миколая. Ініціативна група «Fiesta» разом з батьками і активістами села організували театральну виставу «Веселі пригоди в день Святого Миколая», провели флешмоб, майстер – клас і аквагрим для маленьких жителів Новомиколаївки. Дякуючи Терентьєвій Оксані Анатоліївні, свято відбулося в приміщенні кафе «Шахтар», де була дуже тепла і позитивна атмосфера. Діти отримали подаруночки від Святого Миколая, організувати які допомогли небайдужі фермери нашого села. І закінчилися наші «пригоди» веселою дискотекою для дітей.

В такий світлий день хочеться робити добро і дарувати усмішки та радість на обличчях маленьких янголяток, які цього дуже чекали!