19 грудня - День Святого Миколая!

Дата: 18.12.2017 13:47

Дорогі друзі!

Чарівний і довгоочікуваний день — День святого Миколая. В цей день Микола Чудотворець ближче до нас, як ніколи! В цей день він почує і зрозуміє всі наші прохання і бажання…  Не дарма ж у цей день дарують подарунки і бажають благополуччя. Все, що ми бажаємо близьким і коханим, обов’язково збудеться!

Хочу побажати приємних подарунків та солодких сюрпризів, миру і блага в сім’ї, радості, душевного тепла і щирості, доброго щастя і міцного здоров’я, великої удачі і чудових ідей, відкритої душі і світлої надії.

Нехай у цей святковий день відбудуться чарівні та казкові події, у кожному домі буде затишна атмосфера, сповнена позитиву, сміху і достатку.

Будьте добрі і уважні один до одного, адже найпростіша добра справа це маленьке диво. Зі святом вас!

З повагою,  Черкаський селищний голова Падалка С.В.