Депутати Черкаської селищної ради за роботою!

Дата: 13.04.2016 13:55

12.04.2016 відбулося позачергове засідання 6 сесії Черкаської селищної ради 7 скликання.   Із  загального складу депутатського копусу 26 депутатів, участь в роботі сесії приймали  23 депутати.  На початку пленарного засідання голова селищної ради Падалка Сергій Володимирович привітав депутатів ради-іменинників, а також  вручив нагороди   депутатам селищної ради Берєзневу О.М. та Борисенко О.В. , які   одержали спортивні перемоги у  районній спартакіаді   серед  депутатів районних, сільських та селищних рад Слов.янського району з шашок та волейболу. На розгляд сесії було винесено 30 питань. Депутати затвердили  проекти : Статуту   Черкаської селищної ради / об,єднаної територіальної громади/, правил благоустрою на території Черкаської селищної ради, Регламенту роботи Центруинадання адміністративних послуг Черкаської селищної ради, Порядок виявлення безхазяйного майна, його обліку, зберігання та прийняття до комунальної власності територіальної громади Черкаської селищної ради.  Також були внесені зміни і доповнення до програми економічного і соціального розвитку  Черкаської селищної ради на 2016 рік, внесені зміни та доповнення до  до бюджету Черкаської селищної ради на 29016 рік, надана згода на передачу в оренду нежитлових приміщень для розміщення відділень поштового зв,язку в населених пунктах ради,  розглянуті земельні питання та  процедурні питання, що передують  реалізації на території  ради  інвестиційних проектів.