ХІ міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Зірки Пекторалі»

З 22 по 26 червня на березі Азовського моря в місті Бердянську відбувся ХІ міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Зірки Пекторалі». Організатором виступив культурний центр "Пектораль" при підтримці Департаменту культури, туризму, національностей Дніпропетровської облдержадміністрації та Національної Всеукраїнської музичної спілки.

Конкурсна програма була досить насичена та включала в себе змагання в 13 номінаціях різних вікових категорій. Учасники із України, Білорусі та Арменії демонстрували свої вміння у вокалі, хореографії , акторському, цирковому та прикладному мистецтві. Оцінювали якість виступів - члени компетентного журі, до складу якого входили народні артисти, заслужені працівники культури та діячі мистецтв з усієї України.

Найкращі виступи конкурсантів бердянські глядачі побачили на гала-концерті. Серед фіналістів опинились і представники Слов’янського району, артисти Черкаського культурно-оздоровчого центру. Члени журі відмітили професіоналізм народного вокального ансамблю «Перлина» та присудили перемогу в категорії «Естрадний вокал», нагородивши колектив дипломом лауреата І ступеня.

Також, із власною програмою, у конкурсі прийняла участь солістка «Перлини» - Олена Фесак. Глядачі із завмиранням слухали її виступ, а журі були зачаровані прекрасним тембром дівчини. І наполеглива праця дала свої результати – Олена отримала найвищу нагороду в номінації «Вокал» - гран-прі фестивалю.

Щиро вітаємо наших земляків із заслуженими  перемогами. Бажаємо нових творчіх горизонтів, подальших успіхів колективу та творчого натхнення керівнику Наталіїї Толкачовій.

Батан Ярослав

Методист