Чорний біль планети Земля

Дата: 28.04.2016 14:59

Фото без опису  Фото без опису

26 квітня – найчорніша дата в історії нашої планети. 30 років тому, саме у цей день, о 01.23 на Чорнобильській АЕС стався вибух,  який приніс багато лиха на нашу землю. Щорічно Привільська ЗОШ І-ІІІ ст. цю подію зустрічає годиною скорботи. Сьогоднішній день особливий, бо рівно три десятиліття тому у серці кожного з нас оселився та живе цей біль. Учні школи з відповідальністю віднеслися до цієї події: малювали малюнки, випускали плакати, створювали колажі. А старшокласники на чолі з учителем історії  Галиною Вікторівною Зоненко підготували літературно-музичну композицію «Серцем дужчаємо в скорботі…». Зі сцени лунали поезії, присвячені мужнім героям-пожежникам ВПЧ-2 з охорони ЧАЕС. Діти співали пісні про ліквідаторів та рятувальників, інсценували картини евакуації населення Прип’яті.  Пам’ять загиблих вшанували хвилиною мовчання.  Лілія Валеріївна Крамаренко разом з учнями 9 класу підготувала дуже зворушливу розповідь про наших односельців-ліквідаторів, випускників Привільської школи. Заради нашого майбутнього вони не пошкодували свого здоров’я. Це Шнурко Володимир Михайлович, Матвєєв Юрій Миколайович та Чайченко Володимир Іванович. Ми завжди будемо ними пишатися.

Педагог-організатор

Привільської ЗОШ І-ІІІ ст..

Олена Сергіївна Кіріндясова