Ми низько схиляємо голови в знак скорботи і пам'яті жертв голодоморів

Дата: 29.11.2017 15:37

25.11.2017 року Черкаський базовий історико-культурний інформаційний центр і публічна бібліотека провели хвилину пам'яті "Запали свічку" до Дня пам'яті жертв голодомору 1932 - 1933 рр. Напередодні було проведено зустріч - розповідь "Україно моя люба, чому це з тобою сталось?" . На ній Косирева В.М. розповіла про те, як її родина пережила голодні роки, як у родині цінили кожну крихітку хліба та відповіла на питання читачів бібліотеки . Діти ознайомилися під час заходу з поняттям  "Що таке голодомор" та з книгами з виставки , які зберігають правду про долі міліонів людей , які стали заручниками геноциду влади СРСР . Діти читали в голос імена з Національної  книги пам'яті жертв голодомору 1932 - 1933 рр. Донецької області, продивились жахливі фото - документи .  У   бібліотеці Новомиколаївського сільського інформаційно-культурного центру була проведена книжкова виставка "Знати, щоб не повторити", Акція "Запали свічку", "Пам`ять про голодні роки". До  цього трагічного дня пам’яті жертв Голодоморів, що припадає на четверту суботу листопада, працівники Привільського культурно-просвітницького закладу провели бесіду-роздум «Трагедія, що сколихнула землю», яка супроводжувалася книжковою виставкою «Страшна пам'ять». В Прелесненському, Троїцькому, красноармійському, Олександрівському на знак скорботи  горіла свічка пам’яті,нагадуючи  про  скорботу, жах, голод і холод, саме о 16-00 годині, коли вся Україна  вшанувала память жертв голодомору 1932-1933 років.