ВІДЗНАЧАЄМО ДЕНЬ ЗАХИСНИКА ВІТЧИЗНИ ТА СВЯТО ПОКРОВИ - ЗАХИСНИЦІ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА.

14 жовтня Україна відзначає День святої Покрови – захисниці  славного козацтва. І в цей день український народ шанує Захисників України. Традиційно учні Черкаської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 з особливим натхненням готуються до святкування. Напередодні національного свята відбулася зустріч  дітей з учасниками АТО, під час якої  їм були направлені вітальні листівки, малюнки, поробки. 13 жовтня відбувся урочистий захід з посвятою учнів 5 класу в козачата. На святі пролунали козацькі пісні, вірші. Проведено спортивний  квест, змагання з волейболу між командами вчителів та старшокласників. Святковий день закінчився смачним кулішем.

Олена Хорошева, ЗДВР Черкаської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1