Центр допомоги учасникам АТО

Дата: 14.05.2018 12:48

Центр допомоги учасникам АТО

На підставі підпункту 5 пункту 4 Указу Президента України від 18 березня 2015 року № 150  (із змінами), з метою активізації роботи по забезпеченню надання учасникам антитерористичної операції допомоги з вирішення питань, пов’язаних з їх лікуванням, реабілітацією та соціальною адаптацією, керуючись статтею 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» в Донецькій області створено Центр допомоги учасникам антитерористичної операції при облдержадміністрації.

Основними завданнями Центру є:

1. збір, обробка інформації щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції і членів їх сімей, а також сімей, члени яких загинули під час проведення антитерористичної операції;
  2. моніторинг стану вирішення проблемних питань учасників антитерористичної операції і членів їх сімей, а також сімей, члени яких загинули під час проведення антитерористичної операції;
  3. сприяння облдержадміністрації в здійсненні повноважень щодо соціальної підтримки, медичної та психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції і членів їх сімей.

Адреса: м. Краматорськ, площа Миру, 2, каб. 404.

Гаряча лінія: 0800-750-103

Телефони Центру: