Фестиваль художнього мистецтва " Мистецький розмай".

Дата: 24.05.2018 11:12

Фото без опису

23 травня 2018 року факультет початкової, технологічної та професійної освіти Донбаського державного педагогічного університету гостинно зустрічав учасників фестивалю художнього мистецтва  " Мистецький розмай".

Мета фестивалю: популяризація кращих зразків музичної і хореографічної культури; виявлення та підтримка художньо обдарованої

молоді, розкриття її творчої індивідуальності; обмін досвідом з питань професійної підготовки фахівців хореографів, вокалістів  та музикантів, виховання їх виконавської культури.

Учні  школи мистецтв (cмт Черкаське )  стали Лауреатами цього фестивалю:Кузнєцов Женя, Шевчук Ігор, ансамбль народних інструментів учнів у складі Висицька Аліна,Суббота Настя,Суббота Наташа, Карнаухов Сергій, Хіміч Ліза (  клас викладач С.А. Селіверстов)  та  Хорошева Ліза ( викладач Г.В.Фальченко).

Сподіваємось, що юні таланти і надалі будуть дарувати нам  успіхи та перемоги!