МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНА КОМАНДА В ДІЇ

Дата: 13.06.2018 09:16

З метою покращення соціального обслуговування найбільш вразливих верств населення  та забезпечення якісних умов життя незалежно від місця проживання, Черкаський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у своїй діяльності впроваджує нові форми роботи. Так на базі територіального центру створена та працює мультидисциплінарна команда  для надання комплексу соціальних послуг особам, які знаходяться в складних життєвих обставинах та проживають у віддалених населених пунктах громади.

Фото без опису  Фото без опису

Запровадження мультидисциплінарної команди дає змогу задовольнити потреби одиноких громадян. До складу команди входять директор територіального центру та соціальні робітники. Мультидисциплінарна команда здійснила виїзди в село Новомиколаївка.  Відвідавши домівку одинокої підопічної , було надана допомога в ремонті оселі. Впровадження такого інноваційного підходу  дає змогу задовольнити потреби одиноких осіб і тим самим розширити та підвищити якість надання соціальних послуг.

Ірина Зайцева,директор Терцентру