Піратська вечірка в Черкаському

Дата: 14.08.2018 09:05

Фото без опису       Фото без опису

Що може бути краще за тепле сонечко, щебетання пташок та літніх канікул?! Літо – це час, коли діти відпочивають від шкільних клопотів та зміцнюють своє здоров’я. З метою повноцінного відпочинку підростаючого покоління, в центральному парку селища, відбулася дитяча розважальна програма «Піратська вечірка». Організували та провели це веселе дійство працівники Черкаського базового історико-культурного інформаційного центру та запрошені гості - громадська організація «Старт». Діти розважалися цікавими іграми, конкурсами, вікторинами, ребусами. А найбільше задоволення діти отримали від запального флеш-мобу. Перед юними шукачами скарбів стояло завдання пройти 7 нелегких контрольних пунктів, де на юних мисливців за скарбами чекали неймовірно цікаві завдання. Пірати були стомлені, але у захваті від пригоди. Діти отримали солодощі та головний приз, а саме перегляд мультфільму від гостей заходу.  Батьки учасників щиро дякували організаторам за змістовний відпочинок з дітьми на природі.