Міжнародний день похилого віку

Дата: 28.09.2018 08:33

Фото без опису

1 жовтня в нашій державі відзначається День людей похилого віку , що засвідчує глибоку повагу до найстарших представників нашої громади.

Турбота про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними своєї держави.

Ми можемо лише здогадуватися, скільки випробувань, болю і втрат довелося вам пережити і при цьому зберегти гідність, віру, любов, які ви пронесли через все своє життя. Бути вашими послідовниками – велика честь і відповідальність. В нашій обєднаної територіальної громаді проживають 1530 пенсіонерів        з них 110 знаходяться на обслуговуванні в територіальному центрі.

У цей святковий день прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього. Ваша праця, подвиг, ставлення до людей– це приклад для наслідування сучасній молоді.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щасливої долі, радості, довголіття, добра і віри в краще майбутнє!

З повагою директор терцентра І.В Зайцева