Дата: 10.11.2018 13:39

Всіх нас єднає рідна мова.

Всіх, хто живе у цім краю.

9 листопада – День української писемності та мови. Учні та вчителі Черкаської об’єднаної територіальної громади долучилися до урочистого відзначення цієї славної дати, яке проходило у гостинній залі Черкаської ЗОШ І-ІІ ступенів.

Цього дня весь світ віддавав шану великим володарям українського слова. Під час літературної подорожі областями України «Сторінками творчості письменників» звучали рядки неперевершених творів Г.Квітки – Основ'яненка та І Карпенка – Карого, І.Франка і Л.Українки, П.Тичини і В.Сосюри. Разом учні громади створили леп бук, на сторінках якого відображено життєвий шлях письменників.

Почесним гостем літературної подорожі був поет – земляк Володимир Іванович Мясник, який зачитав гостям рядки своїх творів.

Тепла Атмосфера заходу, творчий підхід учасників, креативна підтримка вчителів надихають на подальші зустрічі у дружньому колі.

Вчитель української мови та літератури

Черкаської ЗОШ І-ІІ ст..

Мерзловська О.В.