Академічний концерт учнів вокального класу школимистецтв

Дата: 22.12.2017 16:41

21 грудня 2017 року в смт Черкаське в школі мистецтв відбувся  відкритий академічний концерт учнів вокального класу. Головною подією для кожної дитини, яка навчається  в  школі, є концерт.  Це – свято мистецтва, шлях до якого лежить через велику працю і наполегливість. І участь в ньому беруть усі вихованці класу.
    Без сумніву, концерт вихованців викладача Шнурко А.В.  вкотре продемонстрував, що  школа мистецтв була і залишається невичерпним джерелом творчості, тим культурним осередком, де юні  вокалісти  можуть особисто долучитись до високого мистецтва і гармонійно розвиватися.

Щирими оплесками батьки та гості зустрічали юних виконавців. Концерт учнів  став справжнім феєрверком блискучих виступів.
    Директор школи Вікторія Петрусенко,підводячи підсумки звернула увагу, що наші учні тримають високу виконавську планку та подякувала батькам за розуміння того, наскільки важливо прищеплювати дітям почуття прекрасного, творчо розвивати та підтримувати їх.