Слава нашим захисникам!

Дата: 17.10.2016 17:08

Фото без опису     Фото без опису

14 жовтня в Новомиколаївському сільському будинку культури та сільській бібліотеці була проведена спортивно-розважальна програма до Дня Захисника України "Нумо, хлоп`ята!", де учасники заходу, діти віком від 10 років та старше, познайомилися з книжковою виставкою "Слава нашим захисникам", раправленою на  національно-патріотичне виховання підлітків та юнацтва.
  Усім учасникам і присутнім сподобалася атмосфера змагання, почуття дружби, взаємодопомоги. В кінці свята всі учасники  отримали солодкі призи, а головне - зрозуміли  треба  зростати сильними та здоровими, любити та захищати свою Батьківщину.
                                                                                                    Завідувач бібліотеки Левіна В.В., директор СБК Остапюк Я.С.