Словянське обєднане управління

Пенсійного фонду України Донецької

області інформує

8 жовтня 2017 року Президент України підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» № 6614.

На цьому тижні Пенсійний фонд розпочне виплати підвищених пенсій.

Органи Пенсійного фонду перерахують всі пенсії з 1 жовтня 2017 року незалежно від року призначення за єдиними правилами за матеріалами пенсійних справ.  При перерахунку буде використовуватись: єдиний показник середньої зарплати за останні 3 роки (2014-2016)  у  розмірі       3 764,4 грн. та оновлений показник прожиткового мінімуму для непрацездатних громадян на рівні 1452 грн.

Виплата пенсій у жовтні буде здійснюватися по двох відомостях. Пенсіонери, в яких дата отримання пенсій припаде на період після набрання чинності закону, одержать гроші одразу - по одній відомості пенсію у попередньому розмірі, по іншій – додатково суму перерахунку. Ті пенсіонери, які з 4 жовтня, до набрання чинності закону, вже встигнуть отримати пенсію у «старому» розмірі, одержать відповідну доплату за окремою відомістю до закінчення виплатного періоду – тобто, до 25 жовтня.

Всі перерахунки пенсій будуть зроблені автоматично

без звернень пенсіонерів.

Необхідну інформацію можна одержати у контакт-центрі та на веб -порталі послуг Пенсійного фонду.

До відома депутатів Черкаської  селищної ради У11 скликання та мешканців  територіальної громади!

Відповідно  розпорядження голови  селищної ради № 169 від 04.10.2017 р. –

05 жовтня  2017 року  о 13.00 в приміщенні Черкаського КОЦу відбудеться  пленарне засідання 22 позачергової сесії Черкаської селищної ради.

На порядок денний виносяться наступні питання:

1.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою  щодо встановлення меж земельної  ділянки в натурі ( на місцевості )  громадянину  Михайському  В. Я.

1. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної  ділянки в натурі ( на місцевості )  гр.  Шульга  Г. І.

1. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної  ділянки в натурі ( на місцевості )  гр. Іващенко  В. В.

1. Про  затвердження технічної документації із  землеустрою  щодо  встановлення  меж  земельної  ділянки  в натурі  ( на  місцевості  ) гр.  Козачко  М. В.

5. Про затвердження експертного завіту по робочому проекту  «Капітальний ремонт частини приміщень під Молодіжний центр Олександрівського сільського центру розвитку молодіжних платформ по вул. Шкільна, 10 у с. Олександрівка, Слов’янського району, Донецької області»

6.  Про передачу  генеральній будівельній організації / підрядній організації/ функцій замовника на будівництво, реконструкцію і ремонт житла, інших об’єктів соціальної та виробничої інфраструктури комунальної власності  по робочому  проекту  «Капітальний ремонт частини приміщень під Молодіжний центр Олександрівського сільського центру розвитку молодіжних платформ по вул. Шкільна, 10 у с. Олександрівка, Слов’янського району, Донецької області»

7. Про передачу  генеральній будівельній організації / підрядній організації/ функцій замовника на будівництво, реконструкцію і ремонт житла, інших об’єктів соціальної та виробничої інфраструктури комунальної власності  по робочому  проекту «Капітальний ремонт покрівлі Черкаської ЗОШ 1-111 ступенів № 1  Слов’янського району, Донецької області»

8. Про перерахування грошових коштів  згідно рішення суду від 01.09.2017 по справі № 243/6270/17.

9.  Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради № 7/14 – 362 від 23.12.2016 р.  «Про селищний бюджет на 2017 рік» та інші питання.

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ!

СПЕЦІАЛІСТАМИ СЛОВ’ЯНСЬКОГО МІСЬКОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ

НА ТЕРИТОРІЇ ЧЕРКАСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПЛАНУЄТЬСЯ

ПРОВЕДЕННЯ

ВИЇЗНОГО ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН  ПРАЦЕЗДАТНОГО ВІКУ

З ПИТАНЬ:

РЕЄСТРАЦІЇ У ЦЗ, НАДАННЯ СТАТУСУ БЕЗРОБІТНОГО ТА ОТРИМАННЯ ДОПОМОГИ ПО БЕЗРОБІТТЮ.

ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ  ДАТИ  ПРОВЕДЕННЯ ВИЇЗНОГО ПРИЙОМУ

проводиться попередній запис за тел. 0509599153 с 8-00 до 17-00)

ОГОЛОШЕННЯ!

Черкаська селищна рада повідомляє: відповідно до розпорядження селищного голови № 159 від 15.09.2017 року почато розробку проекту "Програми економічного і соціального розвитку Черкаської селищної ради на 2018 рік та основні напрямки розвитку на 2019-2020 роки"