До відома депутатів Черкаської  селищної ради У11 скликання та мешканців  територіальної громади!

Відповідно  розпорядження голови  селищної ради № 208 від 20.12.2017 р. –

22 грудня  2017 року  об 11.00 в приміщенні Черкаського КОЦу відбудеться  пленарне засідання 25 позачергової сесії Черкаської селищної ради.

На порядок денний виносяться наступні питання:

1.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Єлісеєвій Т.А.

2.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Білик Г.А.

3. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Скорих  С.М.

4.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для  ведення  особистого селянського господарства  громадянці  Бутиліній В.Є.

5.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для  індивідуального садівництва  громадянину Скорих С.М.

6.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для обслуговування  ¾ частини нежитлової  будівлі  крамниці  «Олімп».

7.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення  земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарчих будівель і споруд громадянину Отченаш С.Л.

8.Про надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Хорошеву Б.М.

9.Про надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Хорошеву М.М.

10.Про надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Хорошеву А.М.

11.Про надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Хорошевій Л.В.

12.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину  Амеліну Ю.М.

13. Про підсумки виконання  програми розвитку галузі «Освіта»  в 2017 році та  затвердження програми розвитку галузі «Освіта» Черкаської селищної ради на 2018 рік

14. Про підсумки виконання програми розвитку культури та туризму Черкаської селищної ради протягом 2017 року та затвердження Програми розвитку культури та туризму на 2018 рік.

15.Про звіт директора  КП «ГРОМАДА»  Черкаської селищної ради   Борейчука Ю.В.  про організацію роботи підприємства в 2017 році

16. Про затвердження  Програми розвитку та фінансової підтримки  комунального підприємства «ГРОМАДА»  на 2018 рік

17. Про звіт начальника посту пожежно-рятувальної команди Центру безпеки громадян   Даниленко К.О. за результатами роботи у 2017 році

18.Про затвердження  Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки Черкаської селищної ради на 2018 рік

19.Про звіт директора  комунальної установи Територіальний центр соціального обслуговування та надання соціальних послуг  Зайцевої І.В. за результатами роботи  у 2017 році

20.Про затвердження Програми підтримки соціально незахищених верств населення «Турбота»  Черкаської селищної  ради на 2018 рік

21. Про затвердження Програми підтримки інвалідів на території Черкаської селищної ради Слов'янського району Донецької області на 2018 рік.

22. Про  затвердження Програми розвитку масового футболу на території Черкаської селищної ради Слов'янського району Донецької області на 2017 – 2020 роки

23. Про затвердження  Програми розвитку фізичної культури та спорту на території  Черкаської селищної ради на 2018 рік.

24. Про затвердження  Програми оздоровлення та відпочинку дітей   Черкаської селищної ради на 2018 рік

25. Про хід виконання Програми «Ветеран»   Черкаської селищної ради протягом 2017 року та затвердження програми  «Ветеран» на 2018 рік.

26.Про затвердження плану діяльності Черкаської селищної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік.

27.Про проведення звітів депутатів  Черкаської селищної ради У11 скликання перед виборцями

28.Про структуру, чисельність і витрати Черкаської селищної ради та її виконавчого апарату на 2018 рік

29.Про затвердження плану основних заходів Черкаської селищної ради на 2018 рік.

30. Про затвердження розпоряджень селищного голови, виданих в міжсесійний період

31.Про  надання фінансової підтримки суб’єкту малого підприємництва.

32. Про затвердження рішень виконкому Черкаської селищної ради

33. Про селищний бюджет на 2018 рік.

34. та інші питання

Виконавчий апарат селищної ради

АНОНС! ЮСТИЦІЯ ПРОВОДИТЬ ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

21 грудня 2017 року з 10.00 до 11.00 в приміщенні організаційно-інформаційного відділу по роботі з населенням Черкаської селищної ради (за адресою: вулиця Шевченко, 15а, смт. Черкаське, Слов’янський район - колишнє приміщення відділу поліції) можна отримати безоплатну консультацію з усіх юридичних питань.

Прийом громадян проведуть спеціалісти обласного управління юстиції, за участю представників з питань державної реєстрації актів цивільного стану, виконання судових рішень та нотаріату.

Головне територіальне управління

юстиції у Донецькій області