Черкаська громада
Слов’янський район, Донецька область

Оголошення

 

ОГОЛОШЕННЯ

До відома депутатів Черкаської  селищної ради У11 скликання та мешканців  територіальної громади!

                  Відповідно  розпорядження голови  селищної ради № 65 від 12.04.2018 р. –

17 квітня   2018 року  о 14.00 в приміщенні Черкаської ЗОШ 1-111 ступенів № 1 відбудеться  пленарне засідання  позачергової  27 сесії Черкаської селищної ради.

На порядок денний виносяться наступні питання:

1. Про затвердження проектно-кошторисної документації  по робочому проекту  «Капітальний ремонт по благоустрою прилеглої території будівлі Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Черкаської селищної ради, с. Олександрівка, Слов’янського району Донецької області / коригування/»

 2. Про затвердження проектно-кошторисної документації по робочому проекту  «Реконструкція Привільської ЗОШ 1-111 ст. з  заходами термомодернізації за адресою: вул. Центральна, 25,  с. Привілля, Слов’янського району, Донецької області   »

3. Про надання  згоди з  розробки проектно-кошторисної документації   та інженерного вишукування для благоустрою земельної ділянки по робочому проекту «Капітальний ремонт елементів благоустрою Олександрівського парку розташованого в с. Олександрівка Слов’янського району Донецької області».

4. Про  делегування повноважень з питань містобудівної діяльності на території Черкаської селищної ради

5. Про запит депутатів  селищної ради Кончі Н.В. та Луняки А.В.  , зареєстрованого 02.04.2018 за  № 725/03-01

6. Про запит депутатів селищної ради Кончі Н.В. та Луняки А.В.  зареєстрованого  10.04.2018 за № 798/03-01

7. Про внесення  змін і доповнень до заходів  Програми підтримки соціально незахищених верств населення «Турбота» Черкаської селищної ради на 2018 рік, затвердженої рішенням селищної ради від 22.12.2017 № 7/25-677

8. Про встановлення категорії  та  рангу посадової особи місцевого самоврядування старостам старостинських округів  селищної ради 7 скликання Колісник Т.М. ,  Фальченку О.В.

9. Про внесення доповнень до Переліку об’єктів комунальної власності Черкаської селищної ради

10. Про затвердження  Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі  у розвитку інфраструктури населених пунктів Черкаської  селищної ради (ОТГ)

11. Про затвердження розпоряджень селищного голови виданих в міжсесійний період

12. Про створення громадського формування  з охорони громадського порядку   на території Черкаської селищної ради

13. Про внесення змін і доповнень  до рішення селищної ради № 7/25-685. від  25.12.2017 «  Про селищний бюджет на2018 рік  »

14.Про надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  громадянину  Шаламову  М.І.

15.Про внесення змін  до договору  оренди  землі  від 05.08.2011р. №142420004000228.

16.Погодження  питання  про надання  дозволу  на розроблення  проекту землеустрою  щодо  відведення земельних  ділянок  громадянам.

17.Про надання  згоди на розробку  Детального  плану  території  для будівництва  індивідуального     гаражу  за адресою: смт.Черкаське, вул.Молодіжна  167-б.

18.Про надання  згоди на розробку  Детального  плану  території  для   індивідуального     садівництва  за адресою: смт.Черкаське, вул.Шкільна  20.

19.Про надання  дозволу на передачу  у власність  шляхом викупу  земельної ділянки  для обслуговування  нежитлової будівлі  магазину №64.

20.Про надання  дозволу на передачу  у власність  шляхом викупу  земельної ділянки  для обслуговування  нежитлової будівлі  магазину №53.

21.Про надання  дозволу на передачу  у власність  шляхом викупу  земельної ділянки  для обслуговування  нежитлової будівлі  магазину № 57.

22.Про надання  дозволу на передачу  у власність  шляхом викупу  земельної ділянки  для обслуговування  нежитлової будівлі  магазину № 58.

23.Про надання  дозволу на передачу  у власність  шляхом викупу  земельної ділянки  для обслуговування  нежитлової будівлі  магазину № 112.

24.Про надання  дозволу на передачу  у власність  шляхом викупу  земельної ділянки  для обслуговування  нежитлової будівлі  магазину № 105.

25.Про погодження  питання  щоодо затвердження проекту  землеустрою та надання земельноїділянки у власність  громадянці  Майоровій С.В.

26. Про погодження  питання  щоодо затвердження проекту  землеустрою та надання земельноїділянки у власність  громадянці  Суковій В.В.

27.Про погодження  питання  щоодо затвердження проекту  землеустрою та надання земельноїділянки у власність  громадянину Сукову  В.В.

28.Про надання дозволу  на виготовлення  технічної  документації  із землеустрою  щодо встановлення меж земельної  ділянки  в натурі  (на місцевості)  громадянці Чечеринді Н.А.

29.Про надання дозволу  на виготовлення  технічної  документації  із землеустрою  щодо встановлення меж земельної  ділянки  в натурі  (на місцевості)  громадянину Становському В.М.

30.Про  надання дозволу  на виготовлення  технічної документації  із землеустрою щодо інвентаризації  земельної ділянки під  пам’ятним знаком в с.Маячка.

31.Про  надання дозволу  на виготовлення  технічної документації  із землеустрою щодо інвентаризації  земельної ділянки під  пам’ятним знаком в с.Новоселівка.

32. Інші питання .

                                                                           

                                                                         Виконавчий апарат селищної ради

 

                                                                                                                            

                  

ОГОЛОШЕННЯ

Громадська організація «СПІЛКА АКТИВНИХ ГРОМАДЯН ПРИВІЛЛЯ» реалізує черговий проект «Вільний простір для жінок с. Привілля». Досягнута головна мета проекту – створений та обладнаний Центр, де жінка може отримати знання з основ комп’ютерної грамотності та відвідати психологічні тренінги. Проект реалізовується завдяки підтримці Український Жіночий Фонд / Ukrainian Women's Fund в рамках реалізації спільної програми ПРООН-ООН Жінки «Відновлення управління та сприяння примиренню в постраждалих від кризи громадах України», що фінансується Європейським Союзом. Хоча проект добіг кінця, робота нашого Центру продовжується. Тривають заняття з комп’ютерної грамотності, на яких слухачі знайомляться з основами роботи на комп’ютері та планується проведення двох психологічних тренінгів, а також консультація юриста.

 Наша група відкрита. Приєднатися можна по п’ятницям о 14.00 (два рази на місяць). Інформацію можна отримати за телефоном 0955217500 Чекаємо на зустріч з Вами!

     

о.

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акту

 

            Черкаська селищна рада Слов’янського району повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту  - рішення Черкаської  селищної  ради  від  01.03.2018 № 7/26-722 «Про затвердження Положення про земельний податок та  встановлення ставок і пільг із сплати земельного податку на території Черкаської селищної ради на 2019 рік".

          Регуляторний акт  визначає  порядок надходжень до бюджету селищної ради коштів від сплати податку за земельні ділянки в межах Черкаської селищної ради .

          Обгрунтування:  виконання Закону України «Про місцеве самоврядування в Україніст. 12 Податкового кодексу України.

          Проект регуляторного акту-  рішення Черкаської  селищної  ради  від  01.03.2018 № 7/26-722 «Про затвердження Положення про земельний податок та  встановлення ставок і пільг із сплати земельного податку на території Черкаської селищної ради на 2019 рік" та аналіз його регуляторного впливу  будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Черкаської селищної ради Слов`янського району- www.cherkaska.gromada.org.ua в розділі «Регуляторні акти».

         Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акту становить один місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акту.

         Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту просимо надавати в письмовому вигляді до Черкаської селищної ради на адресу електронної пошти 04341790@mail.gov.ua або за адресою: 84162,Донецька область, смт. Черкаське, вул. Ясна,3,Черкаська селищна рада.

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення  проекту регуляторного акту

      Черкаська селищна рада Слов`янського району повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту - рішення Черкаської селищної ради від 01.03.2018 №7/26-721 «Про затвердження Положень та ставок місцевих податків і зборів на території Черкаської селищної ради на 2019 рік»

       Регуляторний акт визначає встановлення на території Черкаської селищної ради на 2019 рік такі місцеві податки:

податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки;

єдиний податок;

транспортний податок.

        Обгрунтування: виконання Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статтей 7,8,10,12 Податкового кодексу України.

         Проект регуляторного акту «Рішення Черкаської селищної ради від 01.03.2018 року № 7/26-721 «Про затвердження Положень та ставок місцевих податків і зборів на території Черкаської селищної ради на 2019 рік» та аналіз його регуляторного впливу будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Черкаської селищної ради Слов`янського району-www.cherkaska.gromada.org.ua в розділі «Регуляторні акти».

         Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акту становить один місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акту.

         Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту просимо надавати в письмовому вигляді до Черкаської селищної ради на адресу електронної пошти 04341790@mail.gov.ua або за адресою: 84162,Донецька область, смт. Черкаське, вул. Ясна,3,Черкаська селищна рада.

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення  проекту регуляторного акту

      Черкаська селищна рада Слов`янського району повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту - рішення Черкаської селищної ради від 23.02.2018 №7/26-701 «Про затвердження  проекту рішення селищної ради  «Про  Порядок залучення, розрахунку розміру  і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населених пунктів Черкаської селищної ради /ОТГ/».

       Регуляторний акт регулює організаційні та економічні відносини, пов’язані із  залученням, розрахунком розміру  і використанням коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населених пунктів селищної ради.

        Обгрунтування: виконання Законів  України «Про місцеве самоврядування в Україні»  та «Про регулювання містобудівної документації».

         Проект регуляторного акту - Рішення Черкаської селищної ради 23.02.2018 №7/26-701 «Про затвердження  проекту рішення селищної ради  «Про  Порядок залучення, розрахунку розміру  і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населених пунктів Черкаської селищної ради /ОТГ/»  та аналіз його регуляторного впливу будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Черкаської селищної ради Слов`янського району-www.cherkaska.gromada.org.ua в розділі «Регуляторні акти».

         Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акту становить один місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акту.

         Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту просимо надавати в письмовому вигляді до Черкаської селищної ради на адресу електронної пошти 04341790@mail.gov.ua або за адресою: 84162,Донецька область, смт. Черкаське, вул. Ясна,3,Черкаська селищна рада.

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті Детального плану території земельної ділянки для розміщення дитячого  майданчика за адресою: смт Черкаське, вул. Молодіжна,68

 

          Детальний план території земельної ділянки для розміщення дитячого  майданчика за адресою: смт Черкаське, вул. Молодіжна,68 розроблений з метою розміщення дитячого майданчика  на земельній ділянці загальною площею 0,0500 га, що перебуває у власності Черкаської селищної ради .

         Детальний план дозволить  максимально ефективно і правильно використовувати розглянуту територію, визначити зони впливу на навколишнє середовище, умови життя і здоров’я людей, що проживають на прилеглій території.

        Детальний план розроблений  ТОВ «Центр покрівлі «ДОМОБУД на підставі рішення  Черкаської селищної ради  від  09.08.2017 № 7/20-565 «Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки для розміщення дитячого майданчика за адресою: смт Черкаське, вул. Молодіжна, 68».

       Проект детального плану оприлюднений на офіційному веб-сайті Черкаської селищної ради Слов`янського району -www.cherkaska.gromada.org.ua  та розміщений в   приміщенні адміністративної будівлі селищної ради / відділі земельних відносин та агропромислового розвитку/.

       Основні техніко-економічні показники наведені у оприлюдненому проекті плану.

       Пропозиції до проекту детального плану території земельної ділянки подаються протягом одного місяця з дати оприлюднення цього повідомлення громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обгрунтування вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

        Місце подання пропозицій - відділ земельних відносин та агропромислового комплексу селищної ради / смт Черкаське, вул. Шевченко, 15/ або на електронну адресу: 04341790@mail.gov.ua.

            Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу земельних відносин та агропромислового комплексу Стребіж С.В.

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

 

До відома депутатів Черкаської селищної ради У11 скликання та мешканців територіальної громади!

01.03.2018р.                            о           14.00      в приміщення           Черкаської ЗОШ 1-111 ст. № 1  відбудеться

друге засідання позачергової   26 сесії Черкаської селищної ради

На порядок денний виносяться наступні питання:

1.  Про внесення змін до селищного бюджету, затвердженого рішенням селищної ради від  25.12.2017 № 7/25-685.

                 Доповідач: начальник фінансового управління Человян О.А.

2. Про  погодження проекту рішення селищної  ради «Про затвердження Положень та ставок місцевих податків і зборів на території Черкаської селищної  ради на 2019 рік»

                  Доповідач: начальник фінансового управління Человян О.А.

 

3. Про розгляд  проекту рішення  селищної ради « Про  встановлення місцевих податків / в частині плати за землю/ на території Черкаської селищної ради  на 2019 рік»

                  Доповідач: Стребіж С.В., начальник відділу земельних відносин та агропромислового комплексу

4. Про надання згоди на розробку Детального плану території   для будівництва будівлі лікарської амбулаторії в с. Прелесне.

                  Доповідач: Стребіж С.В., начальник відділу земельних відносин та агропромислового комплексу

5. Про погодження питання надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо  відведення земельної ділянки  гр. Литвинець О.О.

                  Доповідач: Стребіж С.В., начальник відділу земельних відносин та агропромислового комплексу

6.  Про затвердження тарифів  на платні послуги  Територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Черкаської селищної ради на 2018 рік.

                Доповідач: Зайцева І. В., директор Терцентру соціального обслуговування та надання соціальних послуг

7. Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Черкаської селищної ради  за 2017 рік

                      Доповідач: Головаш А.В., начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства

8. Про   затвердження Програми економічного і соціального розвитку Черкаської селищної ради на  2018 рік

             Доповідач: Головаш А.В., начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства

9. Про скасування Статуту Олександрівської територіальної громади Слов’янського району Донецької області

                   Доповідач: Кривоконь О.С., секретар селищної ради

10. Про надання згоди  приватному підприємству «В.Р.Е.М.Я.» на проведення геологорозвідувальних робіт.

                   Доповідач: Кривоконь О.С., секретар селищної ради

11. Про затвердження розпоряджень селищного голови, виданих в міжсесійний період

                   Доповідач: Кривоконь О.С., секретар селищної ради

 

12. Різне.

                                                                          Виконавчий апарат селищної ради

 

Шановні виборці

Черкаської об’єднаної територіальної громади!

 

              Нагадуємо Вам про можливість перевірити  інформацію про своє включення (невключення) до Державного реєстру виборців через "Особистий кабінет виборця", що розміщений на порталі Державного реєстру виборців у мережі Інтернет (www.drv.gov.ua). Особливо, варто приділити увагу перевірці своїх даних у Державному реєстрі виборців громадянам які нещодавно:

- змінювали прізвище;

- змінювали місце проживання;

- досягли повноліття.

Сервіс  "Особистий кабінет виборця" був модернізований та доповнений додатковими розділами.

В розділі Пошук дільниці можна знайти необхідну виборчу дільницю за номером, адресою або пошуковою фразою.

Розділ Відкриті дані призначений для отримання інформації про поштові адреси у форматі відкритих даних до рівня району/міста обласного значення.

Відділ ведення Державного реєстру виборців Слов'янської райдержадміністрації постійно працює над забезпеченням актуальності та достовірності відомостей про виборців.  При виникненні питань, що належать до компетенції відділу, звертайтесь за адресою: м.Слов’янськ, вул. Василівська, 45, каб. №113. При собі мати паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа недавно набула громадянства України).

Графік роботи відділу:

понеділок - четвер з 8.00 до 17.00

п’ятниця — з 8.00 до 16.00

 

Контактні телефони:

(06262)3-31-65, (06262)3-50-43

Відділ ведення Державного реєстру виборців Слов'янської райдержадміністрації

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

До відома депутатів Черкаської  селищної ради У11 скликання та мешканців  територіальної громади!

            Відповідно  розпорядження голови  селищної ради № 27 від 21.02.2018 р. –

23  лютого   2018 року  о 10.00 в приміщенні Черкаської ЗОШ 1-111 ступенів № 1  відбудеться  пленарне засідання 26 позачергової сесії Черкаської селищної ради.

На порядок денний виносяться наступні питання:

1. Звіт Черкаського селищного голови Падалка С.В. про виконання власних та делегованих повноважень протягом 2017 року.

2.Звіт директора комунального підприємства «ГРОМАДА» Черкаської селищної ради  Слов’янського району Донецької області про організацію роботи підприємства в 2017 році.

3. Про затвердження Програми розвитку та фінансової підтримки комунального підприємства «ГРОМАДА»   Черкаської селищної  ради   Слов’янського району Донецької області на 2018 рік

4. Про делегування представників від Черкаської селищної ради  до Госпітальної ради Слов’янського  госпітального округу Донецької області

 5. Про затвердження Програми зайнятості населення Черкаської селищної ради на 2018-2020 роки

6. Про затвердження проекту  рішення  селищної ради  «Про порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населених пунктів Черкаської  селищної ради (ОТГ)»

7.  Про надання згоди   на виготовлення проектно - кошторисної  документації по проекту «Реконструкція Привільської ЗОШ 1-111 ступенів  Черкаської селищної ради Слов’янського району Донецької області  з заходами  термомодернізації»

8. Про припинення дії рішення селищної ради  від  09.08.2017        № 7/20-544 

« Про затвердження  поточних індивідуальних  технологічних нормативів використання питної  води».

 

9. Про надання  дозволу на проведення корегування проектно-кошторисної документації по проекту  «Реконструкція будівлі Черкаської селищної ради з облаштуванням в ній ЦНАП»

 

10. Про внесення змін до Програми  щодо вирішення житлових питань дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на території Черкаської селищної ради  на  2018 рік

11. Про надання згоди  приватному підприємству «В.Р.Е.М.Я.» на проведення  геологорозвідувальних робіт .

12. Про надання  дозволу на придбання у комунальну власність  селищної ради  нежитлової будівлі контори , розташованої за адресою: смт Черкаське, вул. Шевченко № 50-а.

13. Про затвердження плану заходів щодо наповнення селищного бюджету Черкаської селищної ради Слов’янського району в 2018 році, ефективного та  раціонального використання коштів  селищного бюджету.

14. Про затвердження договорів, укладених селищною радою від імені ради, з питань, віднесених до її виключної компетенції

15.Про надання згоди на розробку Детального плану території під нежитловою будівлею магазину №117.

16.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду під незакінчену будівництвом будівлю котельної готовністю  50%.

17.Про припинення дії договору оренди земельної ділянки від 26.08.2015 №711072814242 з ТОВ «Аптека «Біоритм».

18.Про затвердження технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  громадянину Шостак М.О. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарчих будівель і споруд.

19. Про затвердження технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  громадянці Придатько С.І. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарчих будівель і споруд.

20. Про затвердження технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  громадянину Фальченко В.І.   для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарчих будівель і споруд.

21.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Морозову О.С.

22. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці  Мироненко О.І.

23.Про погодження затвердження проекту землеустрою та надання  земельної ділянки  у власність громадянці Майоровій Т.П.

24. Про погодження затвердження проекту землеустрою та надання  земельної ділянки  у власність громадянину  Майорову  В.В.

25.Про надання дозволу на розробку  Генеральних планів населених пунктів смт.Черкаське, с.Іванівка, с.Новомиколаївка, с.Шнурки.

26.Про передачу земельних ділянок державної власності у комунальну власність.

27.Про звернення до Головного  управління Держгеокадастру  у Донецькій області.

28. Інші питання

 

 

 

 

                             ОГОЛОШЕННЯ

          З 01.02.2018р.   оголошується  конкурс на заміщення  вакантної посади головного спеціаліста  відділу з соціальних питань, сім,ї, дітей та молоді виконавчого комітету  Черкаської селищної ради 

            Кваліфікаційні вимоги:

освіта вища  за освітньо-кваліфікаційним рівнем  спеціаліста ,  магістра;

стаж  роботи за фахом  на службі в органах місцевого самоврядування  не менше 5 років ;

вільне володіння державною мовою;

вміння працювати на комп’ютері;

знання  Конституції  України, Законів  України «Про соціальні послуги» , «Про запобігання корупції», інших законодавчих актів про службу в органах місцевого самоврядування та з питань, що відносяться до діяльності відділу .

           Під час проведення конкурсу кандидати складають іспит і проходять співбесіду.

           Всі кандидати, які претендують на зайняття посад в селищній раді разом з необхідним пакетом документів,  до подачі заяви на участь у конкурсі , складають та оприлюднюють електронну декларацію на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

           З питання прийому документів звертатися протягом 30 днів з дня опублікування оголошення до відділу організаційно-кадрової  роботи Черкаської селищної ради  за адресою:    смт. Черкаське, вул. Ясна, 3

 

                                   ОГОЛОШЕННЯ

-         З 01.02.2018р.    оголошується  конкурс на заміщення  вакантної посади спеціаліста 11 категорії із соціальної роботи та надання соціальних послуг відділу з соціальних питань, сім,ї, дітей та молоді виконавчого комітету  Черкаської селищної ради

            Кваліфікаційні вимоги:

освіта вища за  освітньо-кваліфікаційним  рівнем  спеціаліста ,  магістра;

стаж  роботи за фахом  не менше 3 років ;

вільне володіння державною мовою;

вміння працювати на комп’ютері;

знання  Конституції  України, Законів  України «Про соціальні послуги» , «Про запобігання корупції», інших законодавчих актів про службу в органах місцевого самоврядування та з питань, що відносяться до діяльності відділу .

          Під час проведення конкурсу кандидати складають іспит і проходять співбесіду.

          Всі кандидати, які претендують на зайняття посад в селищній раді разом з необхідним пакетом документів,  до подачі заяви на участь у конкурсі , складають та оприлюднюють електронну декларацію на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

           З питання прийому документів звертатися протягом 30 днів з дня опублікування оголошення до відділу організаційно-кадрової  роботи Черкаської селищної ради  за адресою:    смт. Черкаське, вул. Ясна, 3.