Черкаська селищна рада

об’єднана територіальна громада

оголошення про проведення позачергової 32 сесії селищної ради

До відома депутатів Черкаської  селищної ради У11 скликання та мешканців  територіальної громади!

Відповідно  розпорядження голови  селищної ради № 179 від 27.09.2018 р. –

28 вересня    2018 року  о 13.30 в приміщенні Олександрівського сільського центру розвитку молодіжних платформ відбудеться  засідання  позачергової  32 сесії Черкаської селищної ради.

На порядок денний виносяться наступні питання:

1.Про затвердження  проекту  землеустрою  щодо  відведення  земельної ділянки  в  оренду   для  обслуговування  нежитлової  будівлі   магазину  №117.

2. Про затвердження  проекту  землеустрою  щодо  відведення  земельної ділянки  у  власність   для  ведення  особистого  селянського господарства  громадянці  Хорошевій  Л.В.

3. Про затвердження  проекту  землеустрою  щодо  відведення  земельної ділянки  у  власність   для  ведення  особистого  селянського господарства  громадянці  Хорошевій  А.М.

4.Про затвердження  проекту  землеустрою  щодо  відведення  земельної ділянки  у  власність   для  ведення  особистого  селянського господарства  громадянину   Хорошеву  М.М.

5.Про затвердження  технічної  документації   із  землеустрою  щодо  інвентаризації  земельної  ділянки  для  будівництва  будівлі  лікарської  амбулаторії  в селі  Прелесне  по  вул.Гагаріна,8.

6.Про  затвердження  проекту  землеустрою  щодо  відведення  земельної ділянки  у  власність   для  ведення  особистого  селянського господарства  громадянці  Дєдовій  Т.Є.

7. Про надання дозволу на виготовлення   технічної документації із землеустрою  щодо встановлення меж земельної   ділянки в натурі  ( на місцевості )  громадянці  Варварук В.М.

8. Про надання  дозволу  на  виготовлення   технічної  документації   із  землеустрою  щодо  інвентаризації  земельної  ділянки  для  діяльності  та  обслуговування  нежитлової   будівлі  та  підсобних споруд  Олександрівського  дитячого навчального  закладу.

9.Про надання  дозволу  на  виготовлення   технічної  документації   із  землеустрою  щодо  інвентаризації  земельної  ділянки  для  діяльності  та  обслуговування  нежитлової   будівлі  Олександрівського сільського центру  розвитку  молодіжних  платформ.

10.Про  надання  дозволу  на розробку  технічної  документації  з  нормативно  грошової   оцінки  земель  населених   пунктів  Черкаської  селищної  ради.

11.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у  власність  для будівництва та обслуговування  жилого будинку, господарських будівель громадянину Саченко Є.В.

12. Про надання дозволу на списання основних засобів по Черкаській селищній раді

13. Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради № 7/25 – 685 від 22.12.2017   «Про селищний бюджет на 2018 рік»

14.  Про затвердження штатного розпису Олександрівського  сільського центру розвитку молодіжних платформ Черкаської селищної ради Слов’янського району Донецької області

15. Про затвердження розпоряджень селищного голови, виданих в міжсесійний період

16. Про затвердження  проектно-кошторисної документації по робочому проекту   «Капітальний ремонт ( термомодернізація)   будівлі  Олександрівської ЗОШ 1-111 ступенів Черкаської селищної ради с. Олександрівка Слов’янського району, Донецької області  ( коригування)» та інші питання.

Виконавчий апарат селищної ради