До відома мешканців Черкаської ОТГ!

24.05.2018 року з 09-00 до 16-00 год, у зв'язку зпроведення ремонтних робіт, буде відключення єлектроенергії в таких населених пунктах повністю в с. Троїцьке, частково хутір Воровського, с. Прелесне та смт. Черкаське (вул. Паркова (Чапаєва), вул. Зелена (Калініна), вул. Робоча, вул. Труда, вул. Свободи).

До відома представників малого та середнього бізнесу!

Малий і середній бізнес – це соціально-економічний фундамент, на якому ґрунтується успішна держава, адже він багато в чому визначає економічне зростання країни та створює робочі місця.

Від розвитку цього сектору залежить стабільність і добробут, проте досить часто підприємцям не вистачає не лише фінансових ресурсів, але й знань, умінь та навичок, що допомогли б їм ефективно розвивати бізнес.

Для вирішення зазначеного питання Грантова програма Business Community School пропонує річний супровід зростання бізнесу підприємця: допомогу у формуванні чіткої бізнес-моделі, збуті товарів та послуг, консультації з ведення бізнесу.

Щоб отримати доступ до цієї програми, необхідно заповнити
анкету «Індекс Малого Бізнесу України» за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeVnRjwud4eTUfx4yTGg5ujm4e5VyLBR4hdX7psZ6uOBFAh5w/viewform. В анкеті 26 запитань, які допоможуть фахівцям підібрати найкращу програму розвитку для конкретного бізнесу.

Дедлайн: 2019. Розмір гранту: визначається індивідуально, у разі виникнення додаткових запитань щодо цього гранту, просимо надсилати їх на електронну адресу: mykhailo.chornyi@bc-school.com.ua.

Проект реалізовують Business Community School та Ресурсний Центр Бізнесу в рамках Програми "Індекс МСБ України 2018".

Регіональний конкурс "Підприємець року Донецької області - 2018"