секретаря Черкаської  селищної ради

Байцим Людмили Володимирівни

та членів   її сім’ї за 2015 рік

Відповідно до чинного законодавства публікуємо відомості, зазначені в Декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру секретаря  Черкаської селищної  ради  Байцим Людмили  Володимирівни та членів її  сім’ї за 2015 рік.

Члени сім’ї декларанта:  мати Байцим Л.В.;  син Байцим М.С.;

Загальна сума сукупного доходу Байцим Л.В. склала  57128,00 грн.

Загальна сума сукупного доходу членів її сім’ї склала  21535,00 грн.

У власності, оренді чи на іншому праві користування членів сім’ї перебувають земельні ділянки загальною площею : 1500 кв.м, ; житловий будинок  122 кв.м.

Черкаського селищного  голови

Падалка Сергія Володимировича

та членів   його сім’ї за 2015 рік

Відповідно до чинного законодавства публікуємо відомості, зазначені в Декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру  Черкаського селищного голови  Падалка Сергія Володимировича  та членів  його  сім’ї за 2015 рік.

Члени сім’ї декларанта: дружина  Падалка К.А., донька  Падалка П.С.,

син Падалка В.С., мати Падалка О.О.

Загальна сума сукупного доходу  Падалка С.В. склала  73214, 00  грн.

Загальна сума сукупного доходу членів його сім’ї склала  27800, 00 грн

У власності, оренді чи на іншому праві користування Падалка С.В. перебуває земельна ділянка загальною площею : 1500 кв.м. , автомобіль  ВАЗ -2106  V - 1300 куб.см

У власності, оренді чи на іншому праві користування членів сім’ї перебуває земельна ділянка загальною площею : 1500 кв.м.; житловий будинок  65,0 кв.м .

секретаря Черкаської  селищної ради

Бахталовської Галини Олександрівни

та членів   її сім’ї за 2015 рік

Відповідно до чинного законодавства публікуємо відомості, зазначені в Декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру секретаря виконкому  Черкаської селищної  ради Бахталовської Галини Олександрівни

Загальна сума сукупного доходу Бахталовської Г.О. склала  47775,40 грн.

У власності, оренді чи на іншому праві користування Бахталовської Г.О. перебуває земельна ділянка загальною площею 20000 кв.м.