16 Січня, 2017 р., 15:02
ЗАПРОШУЄМО  19 січня 2017 року  НА  ВОДОХРЕСНІ КУПАННЯ
16 Січня, 2017 р., 14:58
13 січня на Маланки, напередодні відзначення Нового року за старим стилем та Дня Св. Василя  до мешканців селища Черкаське завітали щедрувальники —   аматорські творчі колективи та керівники Черкаського культурно-оздоровчого центру. Артисти привітали односельців з Різдвяними та новорічними святами традиційними піснями і обрядами. Щедрівники бажали усім в новому 2017 році щастя і здоров’я, достатку, добробуту та усіляких гараздів. Вечір видався веселим і наповненим яскравих емоцій. Тож, давайте зберігати та продовжувати славні українські народні традиції, адже це скарб, який ми повинні  примножувати та передавати, як реліквію, підростаючому поколінню!
16 Січня, 2017 р., 14:48
Напередодні Щедрого вечора в Красноармійському НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ" Черкаської об'єднаної територіальної громади учні школи організували Різдвяний вертеп.   Бажаємо всім господарям і господиням веселих свят!
15 Січня, 2017 р., 22:34
13.01.2017 року відбулася нарада керівників структурних підрозділів Черкаської селищної ради, на яку були винесені і розглянуті наступні питання:
15 Січня, 2017 р., 22:33
11-12 грудня 2017 року для ініціативних жителів Черкаської громади відбувся тренінг з «Побудови діалогу, картування громади, написання проектних заявок і фандрайзингу». Тренінг проводився під керівництвом О.Бакун. У тренінгу прийняли участь 27 активістів громади.
10 Січня, 2017 р., 15:40
06.01.2017 року у Черкаській селищній раді відбулася нарада з керівниками структурних підрозділів, на якій затвердили план роботи на 2017 рік.
10 Січня, 2017 р., 14:39
Нещодавно ми, вчителі-словесники Черкаської об'єднаної громади, зібралися на засіданні методоб’єднання (керівник Романюк Г.П.). Воно допомогло кожному вчителю зорієнтуватися у строкатому плані методично-наукової літератури, використовувати досвід колег, колективно розв'язувати навчальні проблеми, а загалом, підвищувати свій професійний рівень.