21 Листопада, 2016 р., 08:36
З Днем гідності та свободи, друзі!
18 Листопада, 2016 р., 12:00
Шановні працівники сільського господарства!
17 Листопада, 2016 р., 12:25
В Черкаській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 16 листопада пройшов тренінг «Методичні рекомендації з питань уникнення враження мінами і вибухонебезпечними предметами та поведінки у надзвичайних ситуаціях». На тренінгу учні 8-11 класів отримали інформацію про мінну небезпеку. Тренінг проводили тренери з IMH (FSD - швейцарський фонд з протимінної діяльності).
11 Листопада, 2016 р., 14:58
10 листопада 2016 року в Черкаському ДНЗ для дітей була проведена тематична розвага «Осіннє театралізоване дійство, в якому злий Ненажера викрав Осінь з її щедрими дарами.
10 Листопада, 2016 р., 10:03
Черкаська бібліотека для дітей до дня рідної мови провела ігровий тренінг з користувачами 4-6 класів на тему "Що для мене мова рідна", хвилинки уяв "Як би ми не мали дару мовлення", екскурс - практикум "Стежинками словарів" та  огляд книжкової виставки "Яка чудова рідна мова".
06 Листопада, 2016 р., 22:53
      Навряд чи варто доводити, що кожна нація сильна своїми талантами. А ще жодна країна не може дозволити собі не помічати таланти. У школах Черкаської об`єднаної територіальної громади росте талановита молодь, яка незабаром  вплете у національний вінок України суцвіття свого талану.